Hakkimizda

Çise Giyim 2008 yılından beri bir çok dünya markası tarafından tercih edilmektedir. Bunun asıl nedeni araştırmacı ve yenilikçi çalışma prensipleri ve müşterilerinin memnuniyeti için gösterdiği güçlü tutkusudur. Öncelikli olarak hedefimiz, üretimde kaliteyi ön planda tutarak yüksek termin performansı ve hızlı dönüşler ile müşterilerimize hizmet sunmaktır. Bu nedenle Çise Giyim sayısız global marka ile uzun zamandır güvenilir bir partner olarak çalışmaktadır.

İstanbul’dan iki saat uzaklıkta olan Düzce’de üretim tesisimiz bulunmaktadır. 10.000 m2’lik bu tesis, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile kısa sürede sektörde yerini almıştır. Tekstil sektöründeki gelişmelere ayak uydurarak üretim yapabilmek ve global pazarlarda rekabet edebilmek için Çise Giyim, sürekli yatırımlar gerçekleştirerek dikey olarak büyüyen entegre bir tekstil şirketi olmuştur.

Bünyemizde 500’e yakın çalışan ve tasarım departmanı bulunmaktadır. Tasarımcılarımız, yurtiçinde ve yurtdışında tekstil sektöründeki gelişmeleri ve fuarları takip ederek trendleri belirler ve modaya uygun, şık çalışmalar hazırlar.

Aylık 600.000 adet hazır giyim üretim kapasitesi bulunan Çise Giyim artan ihtiyaç ve talebe göre üretim kapasitesini arttırabilecek esnek bir yapı ve tesise sahiptir.

Kaliteli odaklı üretim politikamız ile zamanında üretim ve teslimat, yüksek esneklik, güvenilir ve etkili bir hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Ayrıca ihracatta edindiğimiz tecrübe ve güven kısa sürede yeni üretim planlarımıza da yansımıştır.